מן העיתונות

אינדקס כתבות:
1. כתבה של ארז רביב מעיתון דבר , מ20/9/2021: ראיון עם אוהד - דרכו, דעותיו, ועל עתיד המלאכה כאן בארץ.  
2. כתבת וידאו של WDR מ2013: השוואת שוליות בסדנת שימור-שחזור של קתדרלת קסנטן משנות ה60 ושנת 2013. מה היו הפרוייקטים, איך היה היחס מהמאסטרים וכו.. ראיון עם קראוס פרל, מי שהיה שוליית סתתים בתקופת השחזורים לאחר מלה״ע ה-2 ואיתי - השולייה הנוכחית.
3. כתבה מעיתון הריינישה פוסט, ה18/8/2013: כתבה על 750 שנה להנחת היסודות הגותיים של קתדרלת קסנטן, העוסקת בדרכים שהביאו את הסגנון הגותי לאזורי הריין התחתון. 
4. כתבת פרופיל על אוהד לאחר סיום 3 שנים כשולייה. 
5. כתבה מהסוסטר אנצייגר, ה22/5/2016: כתבה על התמחותי בשחזור אלמנטים מהתקופה הגותית בסדנת השחזור של קתדרלת סוסט. 
6. כתבה בעיתון מקומי של לאאס, דרום טירול, איטליה: חלק מהמסע שעשינו על מנת לקבל את תואר המאסטר הנכסף, עבר דרך בית ספר לסיתות ופיסול טכני בעיר האלפינית לאאס בצפון איטליה.
7. כתבה מעיתון הריינישה פוסט: הסברים על פילוסופיית השימור של קרל אונו, מי ששימר אותו בין 1857-1868 והביא דרך הסתכלות חדשה על נושא שימור מבנים בגרמניה.
8.  כתבה מעיתון הריינישה פוסט: נושא עלויות שימור קתדרלה בשנות האלפיים נידון כאן. בזמנים של האטה כלכלית במדינה, יש קולות שעולים ודורשים לקצץ תקציבי שימור. הכתבה נוגעת גם בנושא של שימור מקצועות וטכניקות עבודה, ולוו דווקא שימור גוף המבנה עצמו. 
9. כתבה מעיתון הריינישה פוסט: אירוח שר העבודה של מדינת NRW, המדינה עם ריכוזי התעשייה הגדולים בגרמניה, לצורך שיחה על עתיד תקציבי השימור ותצוגת תכלית של האומנים בסדנת השימור ושחזור של קתדרלת קסנטן.
10. כתבה בעיתון נטורשטיין, עיתון של עובדי האבן בגרמניה: תיאור המסע לקבלת תואר המאסטר של ה EACD.
בתמונה: חברי הקבוצה על רקע התחנה הנוכחית-קתדרלת באזל.
11. כתבה מעיתון הריינישה פוסט: שימור קתדרלת קסנטן ותיאור מקום סדנת השימור-שחזור והאגודה למען שימור הקתדרלה, שביחד משמרים ומשחזרים את המבנה העצום מאז מלע״ה ה-2. 
12. כתבה בעיתון בסביבות בראונשוויג, מרכז גרמניה: סיפור הגעתו של מעריץ אבן כל הדרך מישראל אל חניכות רישמית בסיתות של שלוש שנים בגרמניה, והסברים על השיטה הגרמנית ללימוד מלאכה בצורת מאסטר-שולייה (Ausbildung).
13-15. הכנת מגן האפיפיור, קתדרלת קסנטן, גרמניה:

סדרת כתבות לתיאור הפרויקט שבא להכיר תודה סביב ההחלטה של הוותיקן להעניק את התואר בזילקה מינור לקתדרלת קסנטן. את המגן עיצב וביצע אוהד במסגרת תקופת החניכות. בזמן העבודה היתה התרגשות גדולה במדיה המקומית, שיהודי מעצב ומבצע על אדמת גרמניה סמל הכרת תודה לאפיפיור.

 כתבות על הכנת מגן האפיפיור, קתדרלת קסנטן, גרמניה